Kdo jsme a kontakt

Kdo jsme a proč

Jsme milovníci, chceme sdílet, tvořit, koukat, nechat se dojmout nebo pobavit. Hrajem si na komunitu a nechcem se bát, maximálně tak toho, u čeho to má cenu. Přidej se. Nic dávat nemusíš, brát můžeš co je libo. Je to hlavně pro tebe. Budem u vytržení radostí, když se s náma budeš chtít o něco podělit. Napiš článek, namaluj obrázek, nebo nám něco zazpívej, nebo napiš svůj nejvíc nejoblíbenější film. Stačí se registrovat.

Email na nás je :   info@nicehoseneboj.cz

Nietzsche

Jak se tu orientovat

Na domovskou stránku se dostaneš odkudkoli odkazem …..Ničeho se neboj….. vlevo nahoře. Tam je také pár odkazů na to, co tu již je. Jednotlivé rubriky jsou ve vyjížděcím menu vpravo nahoře. Stejně tak jako možnost vyhledávat, či se přihlásit. Položky se budou průběhem času měnit a jejich obsah bude průběhem času přibývat. Nejnovější příspěvky najdete pod odkazem zeď taktéž vpravo nahoře.

Co tu najdeš

Projeď si jednotlivé rubriky v menu. Bude tu co jsme vytvořili, to co nás dojalo, naštalo atak….Taky můžeš vyhledávat dle štítků. Například dle autorů. Stránka může být buď statická… potom je to stránka a když na ni klikneš za měsíc, bude pořád stejná. V druhém případě půjde o rubriku, což je taková nástěnka, která obsahuje víc různých článků. Obsah se bude, dá-li bůh, s průběhem času měnit. Je to hlavně na vás. Přidávat kdokoliv, cokoliv. Najdeš tu spoustu článků, odkazů na užitečné a krásné věci, plno lifehacků, hodně vhodného softwaru a víc…. Časem přibude chat, zpravodaj a spoustapříjemných vychytávek. Co tu asi nenajdeš je reklama, Daniel Landa, zprávy o uprchlících, články  o ekonomii, právu atak…

Jednoho krásného dne dva odvážlivci  stavět začali, co vystavěno být musí

 

 

Jan Hečko

Honza Hečko

email: hecik@email.cz

číslo: 732 10 10 14

Jsem z Milevska, které mám moc rád. Věnoval jsem se zde mnoho kultuře a osvětovým činnostem. Vyučil jsem se bakáleřem na ČVUT strojní. Teď trávím čas s dětmi v lesní školce Tři údolí a v Šárynce. Naučil jsem se také knižní vazbě. Veřejně vystupuji a vydávám zvuky a slovy a jsem svolný to dělat na různách místech s různými lidmi. Mám rád Zuzku. Mám housle a kytaru.

 

Daniel Malachov

(Dan téměř Nekonečný..)

email: malachovd@seznam.cz

číslo: 720 255 072

Jsem z Veselí nad Lužnicí. Jsem duševní radikalista, intelektuál začátečník a věčný student. Výrobce jak nevšedních, tak extrémních zážitků. Veřejně nevystupuji. Mám rád krásno. Mám kontrolér, 4 kytary a baskytaru.

Daniel Malachov