Killbox (Ed Rush & Audio/UK) @ROXY

Kdy:
20.9.2019 @ 23:00 – 21.9.2019 @ 6:00
2019-09-20T23:00:00+02:00
2019-09-21T06:00:00+02:00
Kde:
Roxy Prague
Dlouhá 33
Prague 11000

Titáni neurofunku Killbox míří do ROXY

23:00 – 01:30 Thiew b2b Schooler
01:30 – 03:00 KILLBOX (UK)
03:00 – 04:30 Forbidden Society
04:30 – 06:00 Ripple
2nd stage: 2K, Kevin More​

vstupenky/tickets: 250 czk + popl/fees | NoD: 260 czk

video: www.youtube.com/watch?v=68tcIgOrwOc

Vládci neura vás vtáhnou do temnoty! Jména Ed Rush a Audio jsou bezesporu synonymem pro tvrdší drum’n’bass. S dvěma dekádami hraní po celém světě a nespočtem vydaných desek patří tito dva umělci k absolutním legendám. Společně představují projekt Killbox, který pod taktovkou RAM Records zosobňuje naprosto zásadní spojení definující celý žánr. V září se proto nalaďte na neurofunkovou vlnu, ROXY otevře sezónu pěkně zostra.

Potetovaný tvrďák Audio zůstal po celou svou kariéru nekompromisní. Od jejího začátku stihl vydat pět alb, nepočítaně dvanáctipalců a jeho postavení v rámci jádra scény se tak stalo neotřesitelné. Ať už působil jako součást věhlasné party Resonant Evil, spojil se se značkou Renegade Hardware nebo po boku neuro pionýrů Tech Freak recordings. Následovalo osudové setkání s Ed Rushovým Virusem, u kterého vydal proslulou pecku ‘Headroom’, která na Beatportu dokonce sesadila Aviciiho track a vévodila hitparádě dlouhých třináct týdnů!

Nikdo by nepochyboval, že Ed Rush naprosto změnil tvář drum’n’bassu. Od svých počátků, kdy započal novou éru hardcoru, přes vydávání na Prototype nebo Metalheadz, až po esenciální spolupráci s Opticalem, založením zmíněného labelu Virus a vydáním laba Wormhole, se zapsal do učebnic dějepisu a nastavil nová pravidla, která platí dodnes. Společně s kolosální energií, kterou přidává do placu Audio, nás čeká nevšední, propracovaně tvrdý zážitek.

-EN-
Ed Rush and Audio, two names which have become synonymous with drum & bass. And after decades playing out in countries across the world, as well as a string of releases which litter the music collections of listeners everywhere, it’s no surprise they’ve become such legendary figures. This year, they’re about to bring their extensive experience together for a formidable new project, one which will sway the genre’s tide and once more see them standing at the helm of its creative direction. The underground overlords are here to filter your entire world into darkness. Together, Ed Rush and Audio present Killbox. The merging of two intimidating heavyweights, prepare for a union like no other. With Ram Records acting as their platform for debuting new music, September 20th at ROXY will be all about heavy neurofunk experience!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.