Večeře pro jeleny

foto

Event guide

Slyšíš svolávání ? já ano…

Jeleni nepolevte ve své cestě za obživou, protože každý z nás se může podělit o svůj kousek s ostatními. Co umíš ty a třeba neumí někdo jiný a zrovna ty bys mu mohl předat nějakým způsobem jak na to. Na toto téma budeme společně sdílet a diskutovat.

Jak na to na místě?

Až přijde čas na tvůj příspěvek…

Buď u svého srdce, mluv jakkoliv, dělej cokoliv, buď přítomný a sdílej s ostatními tvoje Know How… zadání jest pro všechny aktivně zúčastněné stejné – Co umím já a co můžeš umět ty? Neboj se ukázat svojí lidskou zranitelnost ve studu, každý náš jelen je křehký, ale zároveň jedinečný pro svou přirozenost. Nezapomeň, že jde o sebezkušenost… proto si svůj čas před ostatními užij hlavně ty.

Až přijde čas na tvoje naslouchání…

Nechej nakrmit svého jelena a nabašti se sdílením hovořícího… bon apetit. Vnímej a jakmile se přistihneš, že už už přemýšlíš nad svým programem na večer a budeš myšlenkami jinde než u zrovna sdílení další duše před tebou, štípni se do nohy. Snaž se věnovat naprostou pozornost…naslouchej… počítej s tím, že si lidé možná na místě nezapamatují hned tvé jméno, ale budou si ještě dlouho pamatovat, jak se díky tvému bezpodmínečnému přijetí a upřímnému naslouchaní cítili, když mluvili o svých vlastních životech nahlas.

 

 

Nekrm jen svýho jelena, ale pohosti i ostatní…

První díl z cyklu komunitních diskusí,na téma- Co umím já a co můžeš umět ty?

Jak moc sebe krmíme tím, co umíme a nedělíme se o to s ostatními bytostmi v našich životech?

Kolikrát v životě potřebujeme něco říct, ale nemáme k tomu prostor?

Chceš se zajímat o všechny své přátelé naráz?

Setkání mají sloužit k osvobození našich bytostí od studu spontánní komunikace před skupinou. Večeře budou cvičením dovednosti naslouchání a prevence před komunikačními exkrementy. Každý kdo dorazí, bude mít k dispozici pro své řečení prostor, jaký bude potřebovat. Následně bude probíhat vzájemná diskuse k vysloveným myšlenkám.

More informacione brzy na… Ničeho se neboj

Přijď a vyjádři co máš uvnitř. Proces je cíl…výsledek je vzácnost